Сьогодні ввечері атлет із Запоріжжя, заслужений майстер спорту України Парвіз Насібов (вага до 67 кг) у півфіналі Олімпіади-2024 здолав першого номера світового рейтингу, діючого віце-чемпіона світу азербайджанця Хасрата Джафарова.

Срібний призер Ігор в Токіо продемонстрував неймовірну жагу до перемоги. На останніх секундах він зрівняв рахунок в півфінальній сутичці та виграв за останньою дією.

Раніше Парвіз здолав серба Мате Немеша, а в 1/4 фіналу з рахунком 7-6 переміг представника Киргизстану Амантура Ісмаїлова та вийшов у півфінал змагань.

Завтра, 8 серпня, Парвіз Насібов вийде на олімпійський килим у фінальному поєдинку з іранським борцем Саідом Есмаілі Лейвесі. Срібний призер Олімпіади-2020 спробує поповнити свою скарбничку золотою медаллю.

Ще один український борець греко-римського стиплю  - Жан Беленюк (вага до 87 кг), який свого часу виступав за Запорізьку область, півфінал програв і завтра буде боротися за бронзу. Золото та срібло Олімпіад у Жана вже є.