Троє людей загинули, ще десять отримали поранення внаслідок ворожих атак по Запоріжжю, Запорізькому і Пологівському районах 21 червня.

Запоріжжя перебувало під нальотом ворожих БпЛА. Унаслідок влучань загинули дві жінки віком 39 та 53 роки. Ще семеро людей отримали травми: четверо чоловіків віком від 43 до 72 років, дві жінки віком 64 та 67 років і 11-річний хлопчик.
На Кушугум та Преображенку рашисти скерували FPV-дрони. В результаті ударів загинув 56-річний чоловік, ще один 71-річний місцевий житель зазнав поранень.
У селищі Сонячне через атаку дронів типу «Shahed» поранено двох жінок віком 40 та 45 років.

Впродовж доби окупанти, як інформує Запорізька ОДА, завдали 899 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.
- Війська рф здійснили 16 авіаційних ударів по Комишувасі, Таврійському, Зірниці, Оріхову, Новоселівці, Копанях, Червоній Криниці, Новопавлівці, Любицькому, Омельнику, Широкому;
- 626 БпЛА різної модифікації (переважно FPV) атакували Запоріжжя, Кушугум, Комишуваху, Біленьке, Лисогірку, Зеленопілля, Степногірськ, Приморське, Степове, Павлівку, Лук’янівське, Малі Щербаки, Гуляйполе, Залізничне, Щербаки, Новоандріївку, Новоданилівку, Малу Токмачку, Білогір’я, Чарівне, Гуляйпільське, Воздвижівку, Варварівку, Добропілля, Прилуки, Староукраїнку, Святопетрівку, Цвіткове, Преображенку, Новоселівку, Рибне, Гірке, Косівцеве;
- 257 артударів прийшлися по Степногірську, Приморському, Степовому, Павлівці, Лук’янівську, Малим Щербакам, Гуляйполю, Залізничному, Щербакам, Новоандріївці, Новоданилівці, Малій Токмачці, Білогір’ю, Чарівному, Добропіллю, Прилукам, Рибному, Гуляйпільському, Староукраїнці.

21 червня поліції надійшло 60 повідомлення про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури. Влучання пошкодили і зруйнували приватні і багатоквартирні будинки, транспортні засоби, адмінбудівлі і пам’ятки архітектури.
Наслідки влучань задокументували працівники поліції та УСБУ. За фактами воєнних злочинів відкриті кримінальні провадження. Правова кваліфікація - ч.ч 1, 2 ст. 438 (Воєнні злочини) Кримінального кодексу України.

Евакуація триває
За минулу добу працівники поліції евакуювали із селища Комишуваха п’ятьох людей: двох жінок, одного чоловіка та двох дітей.
- Правоохоронці закликають громадян не зволікати з евакуацією та виїжджати до більш безпечних місць.
- У разі потреби звертайтеся на спецлінію 102, не наражайте себе та рідних на небезпеку.

