Сьогодні пройшла зустріч секретаря Запорізької міської ради Регіни Харченко і керівниці Малотокмачанської сільської військової адміністрації Наталії Жихар. Про це повідомила Регіна Харченко.

«Мала Токмачка — символ запорізького спротиву російській агресії. Громада, яку ворог не може зламати й захопити вже понад 1500 днів (!) повномасштабної війни.

З 2022 року Малотокмачанська громада фактично релокована. Значна частина її мешканців живе в Запоріжжі. Йдеться про близько 1500 людей. 742 родини отримують гуманітарну допомогу — і пані Наталія системно допомагає своїм людям.

Говорили про те, як глибше інтегрувати мешканців Малої Токмачки в життя Запоріжжя. Вони вже живуть тут, вони вже мешканці нашого міста. Тому будемо тісніше співпрацювати в контексті спільних заходів, зустрічей.

Також обговорили питання приміщення. Зараз громада орендує площі у приватної організації. Будемо допомагати шукати варіант у комунальній власності міста.

Окремий напрям — техніка. У Малотокмачанської громади є новий сміттєвоз, який зараз перебуває в Запоріжжі. Будемо опрацьовувати юридичний механізм, щоб місто могло використовувати цю техніку.

Для Запоріжжя, де щодня ліквідовуються наслідки російських ударів, додаткові ресурси для комунальних служб є критично важливими. Дякую пані Наталі за зустріч! Працюємо з впевненістю — Мала Токмачка вистоїть!», - розповіла Регіна Харченко.

Нагадаємо,, Наталія Жихар була призначена на посаду начальника Малотокмачанської сільської військової адміністрації 6 травня 2026 року. З 2025 року працювала заступницею начальника Малотокмачанської СВА.

До цього Наталія Жихар тривалий час працювала у Запорізькій обласній раді на посаді начальниці відділу.

Довідково

Малотокмачанська територіальна громада розташована у Пологівському районі, до неї входять села Мала Токмачка, Лугівське, Білогірʼя, Новопокровка. Населені пункті находяться у зоні бойових дій..