Поранена жінка, пошкоджене приміщення АЗС, горіли автівки на стоянці - росіяни атакували об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури у Запоріжжі.

Ворожий безпілотник ударив по території автозаправної станції. Пошкоджене приміщення, навіс та металеві опори. Поранень дістала 23-річна жінка. Їй надана уся необхідна допомога.

Ще один удар прийшовся на автостоянку, внаслідок чого було знищено дев'ять вантажівок і два причепи, виникла пожежа.

Серед знищених вогнем – автівка Романа, на якій, як повідомило Суспільне Запоріжжя, він пропрацював 5 з половиною років.

«Чоловік перевозив продукти, зокрема овочі та фрукти. Нині від його машини залишилися деякі обгорілі інструменти. Та попри втрату транспорту, чоловік зберігає оптимізм: "Вантажили та все возили. Я на оцій "найгарнішій" працював... Пів Європи проїхав. Машина була порожня. Життя продовжується...", – каже Роман

. Через атаку росіян на місто пошкоджень також зазнав приватний будинок. На місці працювали екстрені служби.