Зранку 25 червня росіяни знову вдарили по Запоріжжю — спочатку по автозаправці, потім по стоянці вантажівок. Сьогодні під удар потрапила і залізниця.

Ранок 25 червня у Запоріжжі розпочався з вибуху — ворог вдарив по автозаправній станції. Голова ЗОДА Іван Федоров написав у телеграм-каналі: «дим, який бачать запоріжці — ворожа атака по АЗС».

Невдовзі, о 9:11, місто атакували знову. «Жінка поранена — росіяни продовжують атаки на Запоріжжя. Через удар ворожого безпілотника одна жінка дістала поранень. Інший БпЛА спричинив пожежу », — повідомив Федоров.

Згодом керівник ЗОДА додав трагічні подробиці: «на жаль, внаслідок цієї атаки загинув чоловік».

Близько 11-ї години знову, як і напередодні, було влучання в автостоянку — на місці прильоту спалахнули вантажівки. За попередніми даними, постраждалих не було.

Сьогодні ж стало відомо, що внаслідок ворожого удару у Запоріжжі загинув залізничник.

«Мій найгірший обовʼязок. Повідомляти команді напряму про втрати. Сьогодні ворог продовжив прицільно бити по локомотивах УЗ.

Два удари в Запоріжжі та один на Сумщині. Завчасно вдалось евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав, а третій приліт у Запоріжжі став трагедією - машиніст встигнув перейти в безпеку, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося. Всі деталі опрацьовуються.

Рятуємо десятки залізничних команд щотижня, але і кожне життя, яке забрав ворог - трагедія, яка назавжди з нами і яку ніколи не виправити. Ми поруч із рідними і близькими, наша максимальна підтримка і допомога», - зазначив керівник Укрзалізниці Олександр Перцовський.