Випускний для 11-класників Оріхівського навчально-виховного комплексу №2 імені академіка В.А.Лазаряна пройшов у незламному хабі «Орбіта». Про цю яскраву подію повідомили на фейсбук-сторінці учбового закладу.

«Пролунав останній шкільний акорд, у серцях - мелодія дитинства, дружби та рідної школи…
Випускний вечір в евакуації… Вперше за роки воєнного часу така урочиста мить для 11 кл в незламному хабі «Орбіта» м. Запоріжжя.
Подяка нашим ЗСУ за можливість зустрічати випускний світанок під синьо-жовтим прапором.
Від міської ВА випускників вітав заступник начальника ВА - О. О. Білерис. Свої щирі вітання надсилала директор школи Н. Д. Заїченко, вчителі В. Ю. Калєнтьєва, В. Ю. Лепетченко, Д. П. Петрова, А. В. Чучко. Вітали батьки і самі випускники.
Нехай ваша життєва дорога буде такою ж багатою і красивою як калиновий цвіт і нехай жодні вітри не зламають вашого коріння.

Із 27 випускників 11 класу - 9, які за високі досягнення у навчанні отримають свідоцтва з відзнакою! Їхні імена – це золотий фонд нашого закладу, це - особлива гордість нашої школи і нашої громади.

Ми пишаємось усіма своїми учнями. Ім'я кожного випускника відгукується гордістю в серцях учителів і бринить сльозами радості на очах своїх батьків.
Несіть у серці любов до рідного краю, пам’ятайте свою школу, своїх учителів, батьків. Нехай зустрічаються вам добрі люди і гарною настановою буде для вас довірча грамота випускнику школи №2 з іменем Лазаряна.

Переконані, що саме вам будувати сильну, успішну й квітучу Україну.
Дорогі наші випускники! Ця мить ароматна юністю, мріями та надією. Вона звучить прощальним вальсом, щирими словами вдячності й тихим щемом розлуки. Щасливої дороги вам у майбутнє, дорогі випускники!
Зеленої вам вулиці у велике життя, випускники 2026 року! Нехай над вами завжди буде мирне небо, а в серці — віра, надія і любов!», - зазначається у дописі.

А перша вчителька Ірина Робота в коментарі до допису написала:
“Любі мої учні! Здається, зовсім недавно я зустрічала вас на порозі першого класу — таких маленьких, схвильованих, з квітами більшими за вас. А сьогодні ви — випускники. І я не знаю, де більше гордості — що ви виросли такими, чи що мені пощастило бути вашою першою вчителькою. Ідіть і будьте щасливими. Це найпростіше й найголовніше побажання, яке я можу вам сказати!!!”
Нагадаємо: у травні Оріхівська міська військова адміністрація прийняла рішення приєднати цей найстаріший навчальний заклад району із більш ніж 140-річною історією до комунального закладу “Опорний заклад загальної середньої освіти “Сузір’я” Оріхівської міської ради.
Начальник Оріхівської МВА Микола Вініченко навіть підписав відповідний наказ. Але з цим рішенням не погодилися директорка закладу Надія Заїченко, вчителі, батьки, громадськість Оріхова.
Педагогічний колектив і батьківська спільнота зустрілися з керівником МВА і після спілкування Микола Дмитрович відмінив свій наказ. Звісно, на радість вчителям, дітям і їх батькам..
Будівля цього учбового закладу в Оріхові зруйнована.
